SUPER APARTAMENT PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

 • €350/Mujore
Durrës, Albania
Me Qera

SUPER APARTAMENT PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

Durrës, Albania
 • €350/Mujore

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit ne nja pallat me ashensor dhe administrim ne zonen e plazhit. Organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, tualetin, dhe sallonin, ku secila dhome gjumi dhe salloni kane ballkon me vete. Apartamenti ka mobilim cilesor dhe eshte i kompletuar ne detaje pasi prej vitesh operon ne turizem. Dhomat kane ajer te kondicionuar gjithashtu dhe wifi. Aksesi per ne tarracen e investuar ben qe te ofrohet nje pamje mahnitese e detit e nderthurur me gjelberimin e pemeve. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Qyteti Durres
 • Zona Plazh
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 3, 2021 at 6:03 pm
 • Property ID: AL17560
 • Cmimi: €350/Mujore
 • SP. e Brendshme: 125 m²
 • SP. Totale: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 7
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj