SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

 • €45,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Ne Shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €45,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi, sallon, dhe tualet. Orientimin e ka Jug-Lindje cka i jep drite natyrale gjate gjithe dites. Shitet i mobiluar dhe eshte nje mundesi e mire per investim pasi ka operuar ne turizem prej tre vitesh. Disponon certifikate pronesie. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on March 2, 2021 at 7:15 am
 • Property ID: AL18234
 • Cmimi: €45,000
 • SP. e Brendshme: 77 m²
 • SP. Totale: 89 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 3
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj