SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH PARKUT SPORTIV !

 • €49,000
Lagja nr 5
Ne Shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH PARKUT SPORTIV !

Lagja nr 5
 • €49,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon, tualet dhe ballkon te mbyllur me vetrate xhami. Orientohet Jug-Veri dhe shitet i mobiluar. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !

Dokumente te pronës

IMG-20200422-WA0067
IMG-20200422-WA0068
 • Adresa Lagja nr 5
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 24, 2021 at 4:47 pm
 • Property ID: AL18100
 • Cmimi: €49,000
 • SP. e Brendshme: 67.7 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj