SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

 • €35,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Ne Shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €35,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor dhe mire administrim. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on March 2, 2021 at 7:27 am
 • Property ID: AL18244
 • Cmimi: €35,000
 • SP. e Brendshme: 59 m²
 • SP. Totale: 68.5 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj