SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA !

 • €37,000
lagja nr. 1, Vollga
Ne Shitje Pronotuar

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA !

lagja nr. 1, Vollga
 • €37,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ekzistues ne zonen e Vollges. Ka siperfaqe neto 67 m2 dhe organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen e dy dhomave te gjumit, sallonit dhe tualetit. Orientohet me pamje Lindje – Perendim cka i mundeson drite natyrale. Perbri apartamentit eshte dhe nje shtese pallati rreth 60 m2 e cila te jep mundesine per tu zgjeruar. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa lagja nr. 1, Vollga
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2000

Detaje

Updated on June 28, 2021 at 10:02 pm
 • Property ID: AL18291
 • Cmimi: €37,000
 • SP. e Brendshme: 67 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 7
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj