SUPER APARTAMENT PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

 • €50/Ditore
lagja nr. 1, Vollga
Me Qera

SUPER APARTAMENT PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

lagja nr. 1, Vollga
 • €50/Ditore

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne Vollga. Zona eshte nje nga me te frekuentuarat e qytetit te Durresit. Muzeu Arkeologjik dhe shetitorja Taulantia ndodhen vetem pak metra larg. Apartamenti ka mobilim modern dhe te ofron komoditetin per nje qendrim sa me te rehatshem. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon, tualet dhe dy ballkone. Per me teper ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901.

 • Adresa lagja nr. 1, Vollga
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001
 • Zona Vollga

Detaje

Updated on April 11, 2021 at 9:18 pm
 • Property ID: AL18306
 • Cmimi: €50/Ditore
 • SP. e Brendshme: 116 m²
 • SP. Totale: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 8
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj