SHITET SUPER APARTAMENT BUZE DETIT !

 • €90,000
Mali i Robit, Golem, Albania
Ne Shitje

SHITET SUPER APARTAMENT BUZE DETIT !

Mali i Robit, Golem, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga plazhet me te frekuentuara te Durresit. Eshte totalisht i investuar me mobilim modern dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon, tualet dhe ballkon me pamje fantastike te pishines dhe detit. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Mali i Robit, Golem, Albania
 • Qyteti Golem

Detaje

Updated on February 23, 2021 at 2:30 pm
 • Property ID: AL18074
 • Cmimi: €90,000
 • SP. e Brendshme: 83 m²
 • SP. Totale: 92 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 3
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj