SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA !

 • €97,000
Featured Ne Shitje
Shetitorja
Featured Ne Shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA !

Shetitorja
 • €97,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me ashensor dhe mire administrim. Organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne nje soxhorno me kuzhine te perbashket dhe ballkon me pamje totalisht nga deti, nje tualet dhe dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale eshte me tualet me vete. Apartamenti orientohet me pamje Jug-Lindje cka i mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Shetitorja
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2000

Detaje

Updated on February 24, 2021 at 9:28 pm
 • Property ID: AL17486
 • Cmimi: €97,000
 • SP. e Brendshme: 135 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 10
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj