SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA !

 • €94,000
Lagja nr. 1, Rruga Taulantia
Ne Shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA !

Lagja nr. 1, Rruga Taulantia
 • €94,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Organizohet ne korridor i cili shperndan tre dhoma gjumi, sallonin dhe dy tualete. Dhomat e gjumit jane te gjitha me ballkon dhe orientimi eshte Jug-Perendim. Apartamenti ka siperfaqe neto 144m2 dhe siperfaqe totale 155m2. Disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper info apo nje vizit ne prone ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Lagja nr. 1, Rruga Taulantia
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 23, 2021 at 1:07 pm
 • Property ID: AL18059
 • Cmimi: €94,000
 • SP. e Brendshme: 144 m²
 • SP. Totale: 155 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 6
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj