SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC !

 • €35,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Ne Shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC !

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €35,000

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati i cili ndodhet ne vije te dyte me detin. Organizohet ne korridor te vogel i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit dhe tualetin. Dhoma e gjumit ka ballkon me orientim Jug-Lindje. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 24, 2021 at 3:27 pm
 • Property ID: AL18087
 • Cmimi: €35,000
 • SP. e Brendshme: 67 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj