APARTAMENT PER QIRA AFATGJATE OSE DITORE !

 • €250/Mujore
Lagja Pavaresia
Me Qera

APARTAMENT PER QIRA AFATGJATE OSE DITORE !

Lagja Pavaresia
 • €250/Mujore

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor fare prane bulevardit Vlore-Skele, perballe kulles Aleksandria.. Apartamenti ka mobilm te ri dhe modern, wifi dhe cdo gje tjeter per ta bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901!

 • Adresa Lagja Pavaresia
 • Qyteti Vlore
 • Zona Perballe Aleksandrise

Detaje

Updated on February 20, 2021 at 11:16 pm
 • Property ID: AL18022
 • Cmimi: €250/Mujore
 • SP. e Brendshme: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj