JEPET ME QIRA 2+1 ME PAMJE DETI !

 • €400/Mujore
Lagja nr 1
Me Qera

JEPET ME QIRA 2+1 ME PAMJE DETI !

Lagja nr 1
 • €400/Mujore

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht me pamje deti. Organizohet ne dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Lagja nr 1
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 21, 2021 at 8:38 pm
 • Property ID: AL18039
 • Cmimi: €400/Mujore
 • SP. e Brendshme: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhome Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj