SUPER GARSONIERE PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

 • €30/ditore
Rruga Pavaresia 13, Durrës, Albania
Me Qera

SUPER GARSONIERE PER QIRA DITORE OSE AFATGJATE !

Rruga Pavaresia 13, Durrës, Albania
 • €30/ditore

Përshkrimi

Garsonierja ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Ka mobilim modern dhe eshte e pajisur me gjithecka nevojitet per te patur nje qendrim sa me te rehatshem. Eshte e pajisur gjithashtu me kondicioner, wifi si dhe ka akses ne taracen e super investuar nga ku te ofrohet pamje fantastike. Kati i fundit perbehet nga tre apartamente te cilet operojne ne airbnb dhe booking, ka privatesi dhe siguri maksimale pasi nga kati i gjashte ndahet me dere te blinduar. Per me teper ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Rruga Pavaresia 13, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on February 24, 2021 at 8:36 pm
 • Property ID: AL18121
 • Cmimi: €30/ditore
 • SP. e Brendshme: 30 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsionere
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 7

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj