SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

 • €22,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Ne Shitje

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €22,000

Përshkrimi

Garsonierja ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. Eshte nje mundesi e mire per investim pasi zona eshte nje nga me te frekuentuarat  per sezonin e veres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, +355697406901 !

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on March 1, 2021 at 11:24 pm
 • Property ID: AL18220
 • Cmimi: €22,000
 • SP. e Brendshme: 35 m²
 • SP. Totale: 41 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsionere
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj