SHITET VILE NE ZONEN E PLAZHIT !

 • €320,000
Lagja 13
Ne Shitje

SHITET VILE NE ZONEN E PLAZHIT !

Lagja 13
 • €320,000

Përshkrimi

Vila ndodhet midis hekurudhes dhe rruges kryesore te plazhit mes nje blloku vilash. Zona eshte e sistemuar ne infrastrukture  dhe ka marr zhvillim vitet e fundit. Vila eshte ndertim kater katesh dhe ka organizim shume te mire pasi eshte e projektuar nga arkitekt. Prej vitesh ka operuar ne turizem dhe eshte nje mundesi e mire per investim. Perbehet nga 15 dhoma dhe 11 tualete. Gjithashtu posedon dhe nje siperfaqe trualli prej 500 m2. Disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte e gatshme per shitje. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Lagja 13
 • Qyteti Durres
 • Kodi Postar 2001
 • Zona Plazh

Detaje

Updated on March 7, 2021 at 6:00 pm
 • Property ID: AL18267
 • Cmimi: €320,000
 • SP. e Brendshme: 650 m²
 • Dhoma Gjumi: 15
 • Tualete: 11
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Ne Shitje
 • Dhome Ndenje: 4

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj