SHITET TRUALL NE CURRILA !

 • €180,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
Ne Shitje

SHITET TRUALL NE CURRILA !

Rruga Currila, Durrës, Albania
 • €180,000

Përshkrimi

Siperfaqja e truallit eshte 400 m2 dhe ndodhet ne zonen e Currilave, zona me e frekuentuar e qytetit te Durresit. Trualli disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Nje mundesi e mire per investim. Per me teper info ju ftojme te na kontaktoni. 0697406901.

 • Adresa Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on May 6, 2021 at 8:18 am
 • Property ID: AL18311
 • Cmimi: €180,000
 • SP. e Brendshme: 400 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Ne Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj