JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

 • €800/Mujore
Featured Me Qera
Bulevardi Epidamn, Durrës, Albania
Featured Me Qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

Bulevardi Epidamn, Durrës, Albania
 • €800/Mujore

Përshkrimi

Ambienti eshte tip dupleks dhe ndodhet buze bulevardit epidamn, zona me zhvilluar e qytetit. Ka siperfaqe  totale 120 m2 dhe eshte e pershtatshme per klinike dentare ose mjekesore, optike, apo dhe zyra me funksione te ndryshme. Eshte i organizuar ne tre ambiente te ndara me vetrata xhami ndermjet njera-tjetres, tualet dhe nje mini kuzhine. Per me teper info jeni te lutur te na kontaktoni, 0697406901 !

 • Adresa Bulevardi Epidamn, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on May 11, 2021 at 7:30 pm
 • Property ID: AL18190
 • Cmimi: €800/Mujore
 • SP. e Brendshme: 120 m²
 • Tipi: Zyre
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Parapagese
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klevis Avdiaj
 • Klevis Avdiaj